Random photos from Dyzajn Market&extremely practical outfit

Asi každý (přinejmenším Pražák), který se zajímá o autorskou tvorbu a řekněme designerské kousky musí znát Dyzajn market. Ten se u nás pořádá už 6. rokem a každý rok je co do nabídky tvorby lepší a vymakanější. Já ho poprvé navštívila asi tak 4 roky zpátky a když to tak každým rokem srovnávám, tak ten posun k lepšímu je fakt vidět a nejen na rostoucím počtu vystavovatelů. Letošní podzimní Dyzajn market se konal poslední zářijový víkend a já sem - i když trošku opožděně - přináším pár svých random fotek z této suprové akce. 
Jakožto nákupní maniak jsem si dopředu připravila seznam stánků, které jsem chtěla navštívit ("aspoň se nebudu zdržovat hledáním a třeba tak i omezím nákupní horečku"). Na seznamu nesměl chybět Krispol Store, na jehož ručně šité motýlky jsem si brousila zuby nekonečně dlouhou dobu (už přes rok!) a taky Tulles By Tess, protože jsem fanoušek tylových sukýnek. 

A jak to dopadlo? Motýlka jsem si vybrala téměř okamžitě, krásný červený dámský motýlek na mě doslova volal zdálky, abych si ho koupila a jako každá shopaholička jsem zkrátka nemohla nechat podobné volání nevyslyšené. Tylové sukýnky jsem sice navštívila, ale před nimi jsem dala přednost designovém kabátku od Marko.in, který mě upoutal na první pohled. Takže na sukni až na jaře, což mi asi ani vadit nebude, protože kabátek je v zimě přeci jen praktičtější.

A kdy se můžeme těšit na příští Dyzajn market? V prosinci během dvou adventních víkendů (10. - 11.12 a 17. - 18.12), tak snad se tam potkáme, určitě to bude stát za to. :)A teď už fotky :)


papírové tašky a doplňky UASHMAMA k nám přináší tři slovenské slečny 


Ok, tak tyhle kabelky musím mít! Hlavně tu metalickou! Teď se jen pochlubit tou mou "krispolí" radostí:

Pokud jde o outfit, tak se mi povedlo to vyladit skutečně prakticky. Černé šaty s tříčtvrtečními rukávy jsem překryla šedým svetříkem, takže ráno, kdy bylo poměrně chladno, jsem byla hezky v teploučku a během dne, kdy se oteplilo, stačilo hodit svetřík do kabelky.2 komentáře

Professional Blog Designs by pipdig